Tulokset

Lohkotilanne:

PariOVHFF+F-P
Lehti & Luoma-aho22010646
Kaseva & Parilo21110555
Koivunen & Tabell20210464
Mäkelä & Vehmas1105323
Ahtola & Stigell1015232
Salo & Suominen0000000
O = pelatut ottelut, V = voitetut ottelut, H = hävityt ottelut, F = pelatut freimit, F+ = voitetut freimit, F- = hävityt freimit, P = pisteet

Pelatut ottelut:

Koivunen & Tabell – Kaseva & Parilo 2-3

Tabell – Parilo 44-53, Koivunen – Kaseva 45-74, Koivunen & Tabell – Kaseva & Parilo 60-36, Tabell – Kaseva 77-37, Koivunen – Parilo 44-74

Kaseva & Parilo – Mäkelä & Vehmas 2-3

Kaseva – Mäkelä 47-63, Parilo – Vehmas 57-48, Kaseva & Parilo – Mäkelä & Vehmas 19-74, Kaseva – Vehmas 33-69, Parilo – Mäkelä 69-35

Lehti & Luoma-aho – Ahtola & Stigell 3-2

Luoma-aho – Ahtola 62-51, Lehti – Stigell 63-25, Lehti & Luoma-aho – Ahtola & Stigell 48-18, Luoma-aho – Stigell 37-66, Lehti – Ahtola 44-67

Lehti & Luoma-aho – Koivunen & Tabell 3-2

Luoma-aho – Koivunen 72-51, Lehti – Tabell 41-59, Lehti & Luoma-aho – Koivunen & Tabell 76-49, Luoma-aho – Tabell 78-57, Lehti – Koivunen 12-56